Výsledky v sezóně 2013/2014

AFK Pečky : FK Kolín

přátelské utkání hrané souběžně na dvou hřištích, 4 x15 minut

 

Výsledky:

AFK Pečky (bílá) : FK Kolín I.        11:9   branky:

AFK Pečky (modrá) : FK Kolín II.     13:9   branky: Pavel 8, Filip, Jenda K., Dan, Mates R., Adam

 

Na závěr sezóny jsme sehráli přáteláček s Kolínek, ve kterém dostali všichni příležitost. Pro někoho to bylo úplně první utkání, stejně na tom byl i náš soupeř. Tomu chyběli v silnějším týmu dvě výrazné opory, ale i my jsme byli oslabeni o Tomáše a Lukáše Mullerovi. Nakonec i bez našich tradičních střelců jsme dokázali vsítit celkem 24 gólů.

Turnaj Jablonec nad Nisou   24.5.2014

JUNIOR NORTH CUP MICRO je jedním z největších turnajů v České republice a děti z AFK Pečky dostaly možnost na něm startovat s dalšími věhlasnými týmy ve sportovním areálu FK Jablonec nad Nisou. Taková příležitost se nenaskytne často a já jsem rád, že jsme mohli na tomto turnaji reprezentovat. Rozhodně jsme zde zanechali dobrý zvuk, protože 7. místo z 24 mužstev v takové konkurenci už něco znamená.

Účastníci

Skup.A:  FK Baumit Jablonec "A", FK Viktoria Žižkov, FK Junior Teplice, SK VTJ Rapid Liberec, ABC Braník, Arsenal Česká Lípa

Skup.B: AC Sparta Praha, SC Xaverov, FK Ústí nad Labem, FC Slovan Liberec, FK Kolín, FK Pardubice

Skup.C: FK Baumit Jablonec B, SK Slavia Praha, FK Baník Most 1909, FK Mladá Boleslav, AFK Pečky, 1.FK Příbram

Skup.D: FK Baumit Jablonec r.08, Bohemians 1905, SK Chabry, FA Petra Voříška Děčín, SK Semily, FC Hradec Králové


Sestava: Karel, Ondra, Petr A., Radek, Tom, Jeník, Lukáš, Petr V., Tobiáš

 

Zápasy ve skupině:

Pečky : Slavia Praha  0:5

Pečky : Baník Most  1:4     Tom

Pečky : Mladá Boleslav   3:2    Petr A., Jeník, Tom

Pečky : FK Příbram  7:0  Radek 3, Petr V. 2, Tom 5, Tobiáš

Pečky : Baumit Jablonec "B"    10:3  Tom 5, Petr A. 2, Jeník, Ondra, Lukáš

Pořadí: 1. Slavia, 2, M.Boleslav, 3. Pečky, 4. Most ......

 

O postupujícím z druhého a třetího místa do finálové skupiny o rozhodlo lepší skóre, protože Boleslav, Most a Pečky měly stejně bodů.

 

Zápasy o 1.-12. místo skupina A:

Pečky : Viktoria Žižkov  3:3    Petr V. 2, Petr A.

Pečky : Jablonec "A"     1:4    Petr V.

Pečky : Rapid Liberec    3:0    Tom 2, Petr A.

 

Pořadí: 1. Slavia, 2. Jablonec "A", 3. V.Žižkov, 4. AFK Pečky ...

Zápas o konečné 7.-8.místo

Pečky : Pardubice   4:3   Tom 3, Ondra

 

Pořadí: 1. Sparta, 2. Slavia, 3. Chabry, 4. Jablonec "A", 5.Bohemians 1905, 6. V.Žižkov, 7. AFK Pečky ...

 

Hodnocení: 

Po prvních dvou zápasech jsme si možná mysleli, že turnaj bude hodně nad naše síly, zejména skóre 1:9 bylo děsivé. Hra ovšem nebyla zas tak špatná, se Slavií jsme si vytvořili určitě dost šancí, ale nebylo nám přáno. I přes vedení s Mostem a spíše boj ve středu hřiště inkasovalo naše mužstvo tři góly z dálky. Zlomový okamžik nastal v utkání s Boleslaví, kde ještě tři minuty před koncem prohráváme 0:2. Děti předvedly neskutečný obrat, který je dál nastartoval ke zlepšeným výkonům. Poslední dva zápasy byly otázkou skóre, které nakonec rozhodovalo o postupu ze skupiny. Po další velké bitvě se Žižkovem stouply po remíze naše šance ještě na lepší umístění a to jsme ještě minutut před koncem o gól vedli. Dešťová sprcha nám naopak přinesla smůlu po nevydařeném utkání s Jabloncem "A", ale hned na to porážíme Rapid Liberec velice sebejistým výkonem. Čtvrté místo ve skupině nám určilo poslední zápas o 7.-8. místo s týmem Pardubic. Hlasitý fanklub perníkářů a statný soupeř naše děti poněkud vystrašil, ale s hvizdem rozhodčího začal neskutečný souboj a přetahovaná o lepší umístění. Přestože jsme vždy po vedoucí brance dostali vyrovnávací gól, v celém průběhu nás to nezlomilo a velké úsilí zvítězit nakonec slavilo úspěch, když v posledních vteřinách zápasu dáváme na 4:3. Krásná tečka na závěr po velice dobrém vystoupení našich hráčů v celém turnaji. Těší mě produktivita, na které se podílelo všech 8 hráčů v poli, maličko jsme ne vždy udrželi správnou pozornost v bránění a bráně, ale to všechno patří k začátkům fotbalového učení. Chci poděkovat dětem za skvělý zážitek a myslím, že si naši soupeři budou AFK Pečky pamatovat a třeba přijedou i na náš turnaj, který v Pečkách určitě pro tento ročník v budoucnu uděláme. Děkuju taky rodičům, byl to pro ně náročný celodenní výlet, ale určitě i u nich převážil dobrý pocit z výkonu celého mužstva.

Viktoria Radim : AFK Pečky

přátelské utkání hrané souběžně na dvou hřištích

 

Výsledky:

3x15 minut

Radim I. : AFK Pečky (bílá)     6:12  (3:2, 0:4, 3:6)   branky: Tom 4, Petr V. 4, Jeník 2, Luky, Ondra

 

3x15 minut

Radim II. : AFK Pečky (modrá)  8:3   (2:0, 2:2, 4:1)  branky: Radek 2, Pavel

 

Turnaj r.2007- Kochánky 8.5.2014

Účastníci: TJ SK Satalice, AFK Pečky, FC Mělník, TJ Slavoj Suchdol, SK Zeleneč, FK Čechie Kralupy, TJ Praga Praha

Sestava: Karel, Ondra, Petr A., Radek, Tom, Jeník, Lukáš, Petr V., Jonáš

 

Pečky:Praga  2:1    Petr V., Petr A.

Pečky:Kralupy  1:0   Luky

Pečky:Mělník  1:1   Petr A.

Pečky:Zeleneč   2:4  Tom, Petr A.

Pečky:Suchdol  10:0  Tom 5, Radek 2, Jeník, Luky, Jonáš

Pečky:Satalice   1:3  Tom

 

Pořadí:

1.Satalice

2.Zeleneč

3.Pečky

4.Mělník

5.Kralupy

6.Praga

7.Suchdol

 

Hodnocení:  Do prvního zápasu jsme doslova vlétli a hned v začátku prvního utkání dáváme po hezké akci gól. Děti i přes vyrovnání strhli vítězství na svoji stranu a výkonem naznačili, že bychom ohli pomýšlet na medaile. Druhý zápas byl z naší strany hodně nervózní, když jsme nedokázali přesně zakončit, ani do prázdné brány. Díky Kájovi, který chytil penaltu a v závěru brance Lukyho vítězíme i po druhé. S Mělníkem dlouho vyrovnaná hra, soupeři jsme nabídli vlastní chybičkou gól, ale děti se nevzdaly a správnou bojovností zaslouženě vyrovnaly. Se Zelenčí mělo utkání napovědět, kam až bychom se mohli v tabulce dostat. Tento zápas jsme nezvládli, soupeř hned v úvodu dává gól a po chybách následně vede už o tři branky. Vrháme všechny síly do útoku, už nemáme co ztratit a daří se stáhnout na rozdíl gólu. Další šance jsme už neproměnili, za to soupeř nás doráží čtvrtou brankou v naší síti. Na závěr nás čekal nejtěžší soupeř. Vývoj výsledků ve skupině už nám nedával lepší možnost než třetí místo, ale výzva porazit Satalice je veliká. I přes porážku si troufnu tvrdit, že z naší strany jedno z lepších utkání. Bohužel proti takovému soupeři jsme zahodili příliš šancí a v závěru, kdy to dlouho vypadalo na 1:1, jsme udělali dvě laciné chybičky. Nakonec tedy třetí místo a medaile na krku. Z většiny zápasů jsem s výkonem spokojený, děti dokázaly sehrát rovnocenné zápasy, dokázaly si vytvořit spoustu šancí a po většinu času udržely správnou bojovnost. Když se snažily poctivě pracovat s míčem a v pohybu, mohli jsme vidět pohledné akce. Velmi solidní výkon tentokrát podal v brance Karel.

 

AFK Pečky : Viktoria Radim

přátelské utkání hrané souběžně na dvou hřištích

 

Výsledky:

4x15 minut

AFK Pečky (bílá) : Radim I.       14:10  (3:2, 4:2, 4:3, 3:3)   branky: Tom 5, Petr A. 4, Luky 2, Petr V., Jeník, Adam

 

3x15 minut

AFK Pečky (modrá) : Radim II.   2:12   (1:5, 1:5, 1:2)  branky: Pavel 2

AFK Pečky : FK Kolín

přátelské utkání hrané souběžně na dvou hřištích, 4 x15 minut

 

Výsledky:

AFK Pečky (bílá) : FK Kolín I.        19:0  (8:0)   branky: Tom 7, Jeník 5, Jonáš 3, Lukáš, Ondra, Petr A., Petr V.

AFK Pečky (modrá) : FK Kolín II.     0:24

AFK Pečky (bílá) : FK Kolín II.        3:6  (1:2)  branky:  Tom, Petr V. 2

AFK Pečky (modrá) : FK Kolín I.      7:4  branky: Michal 3, Pavel 2, Štěpán, Dan

 

Do přátelského utkání s Kolínem se zapojilo celkem 20 dětí. Nejdříve spolu sehrály zápasy výkonostně nevyrovnaná mužstva a podle toho dopadly obě utkání vysokým rozdílem ve skóre. Poločasové prohození týmů už nabídlo vyrovnané souboje. Bílý tým na soupeře nestačil. Našim hráčům nelze upřít snahu, ale rozhodla větší síla a zkušenost individualit soupeře. U některých hráčů jsem měl ovšem občas pocit, že jsou duchem stále v prvním utkání. Modrý tým zabojoval a svým výkonem si zasloužil cenné vítězství. Potěšující jsou individuální výkony některých hráčů.

 

Turnaj r.2007- Běchovice 29.3.2014

Účastníci: FC Pragis FV Plast Satalice, AFK Pečky, TJ Montego Podlesí, FK Říčany, FK Újezd nad Lesy, AC Sparta Praha-dívky

Sestava: Karel, Ondra, Petr A., Radek, Tom, Jenda, Tobiáš, Míša, Lukáš

 

Pečky:Říčany  4:1    Tom 2, Petr 2

Pečky:Sparta  3:1   Tom 2, Petr

Pečky:Podlesí  2:1   Radek, Petr

Pečky:Újezd   4:0   Jenda 2, Petr, vlastní

Pečky:Satalice  1:4   Jenda

 

Pořadí:

1.Satalice

2.Pečky

3.Říčany

4.Podlesí

5.Sparta Praha

6.Újezd

Halový turnaj r.2007-Pardubice 22.2.2014

Skupina A: AFK Pečky, Pardubice č., Nemošice, Pardubičky, Sparta Praha

Skupina B: Pardubice b., Přelovice, Chrudim, Čáslav, Čelechovice na Hané

 

Pečky:Pardubičky  5:0   Luky M. 2, Tom M. 3

Pečky:Sparta  2:4   Tom M., Luky M.

Pečky:Nemošice 1:1  Tom M.

Pečky:Pardubice č.  4:1  Tom M. 3, Luky M.

 

Semifinále:

Pečky:Čáslav  0:3

O 3.-4. místo:

Pečky:Přelovice  2:3  Luky M., Radek P.

 

Další turnaj jsme sehráli v krásné hale v Pardubicích za účasti 10 mužstev. V naší skupině jsme vedle domácích a Sparty měli neznáme soupeře z pardubicka. Úvod nám vyšel na výbornou, vysokou výhrou jsme o sobě dali vědět. Také proti Spartě jsme začali výborně, ale po sérii chybných rozehrávek od brány jsme se tak trochu porazili sami, nicméně výkon byl dobrý a bojovný. Soupeř z Nemošic trápil své soupeře dobrou obrannou hrou, šťastně jsme vedli ale nešťastně jsme výhru ztratili asi 10 vteřin do konce bezmocným odkopem soupeře, který bohužel znamenal vyrovnání. O postup jsme tak museli bojovat přímo s domácím týmem a jen výhra nás posouvala dál. Utkání to bylo skutečně napínavé, za stavu 1:1 se nám podařilo vstřelit další tři branky a děti se tak mohly radovat z postupu ze skupiny. Další zápas nás čekala silná Čáslav, která do té doby neztratila ani bod. Ani zde se nedá upřít bojovnost, na vyspělejšího soupeře jsme však nestačili. Utkání o bronz jsme opět nastartovali výborně, po gólu Lukáše jdeme do vedení. Po slabších chvilkách v obranné činnosti však soupeř otáčí zápas a svoje o gól šťastnější vítězství už udržel.

I když bezprostředně po zápase převládalo zklamání z promarněné šance získat medaile v takové konkurenci mužstev, musím s odstupem času vyseknout dětem poklonu za bojovnost a snahu. V zápasech se postupně objevují prvky, které se snažíme natrénovat a to je důležité, Chyby v rozehrávce budeme postupně odstraňovat, bude to však ještě chvilku trvat. Chválím především za slušnou porci vstřelených gólů a celkem dobré zvládnutí rozehrávek autů, kde se kombinovaly tři možné způsoby. U toho nebylo jednoduché přehodit myšlení v hlavě, ale naše děti si s tím celkem slušně poradily. Děkuji také rodičům za správné fandění. 

 

 

AFK Pečky : FK Vyžlovka   3:7  (0:2, 2:0, 1:3, 0:2)

branky: Radek 2, Petr

 

V dalším přátelském utkání jsme již podruhé změřili síly s mužstvem, která tentokrát přijela se silnějším výběrem. Zápas byl od začátku hodně bojovný, více šancí si ale vytvářel náš soupeř. Nám se výsledkově nejvíce podařila druhá patnáctiminutovka a v třetí jsme se dokonce dostali do vedení. Pak už ovšem střílel branky jen soupeř a zaslouženě vyhrál. Z našeho osmičlenného mužstva se mi nejvíce líbily výkony Ondry, Radka a Petra, snaživý výkon podal Adam a Štěpán v brance. U zbývajících dětí jsem postrádal větší zapojení do hry.

AFK Pečky : FK Kolín   23:0  (5:0, 8:0, 3:0, 7:0)

branky: Radek 9, Ondra 3, Jeník 3, Petr 3, Jonáš 2, Pavel 2, Karel

 

účast: Sam, Pavel, Radek, Ondra, Jeník, Petr, Jonáš, Karel, Filip

 

Kolín nepřijel v nejsilnější sestavě a tak se 4x15 minut odehrávalo hlavně na půlce soupeře. Nešlo ale o výsledek, více jsme po dětech chtěli, aby používaly kombinaci, nezbavovaly se zbytečně míčů a hrály aktivně. Bylo k vidění několik pohledých akcí, většina gólů ale padla z napadání při rozehrávce soupeře. V utkání se prosadilo více střelců, tak doufám, že to dětem zase trošičku zvedne seběvědomí do dalších, hlavně těžkých zápasů.

 

AFK Pečky : SK Český Brod   8:6  (2:1, 1:2, 4:0, 1:3)

branky: Tom 6, Lukáš, vlastní

 

účast: Štěpán, Sam, Pavel, Adam, Tobiáš, Honza, Tom, Luky

 

Zápas měl být především pro hráče, kteří nebyly na posledním turnaji, ale byl jsem nemile překvapen, že z 15-ti dětí, přišlo jen 6. Vím o několika nemocných, kteří se omlouvali, ale pak je spousta hráčů o kterých nevím proč nepřišli. Dejte mi prosím příště včas vědět, zda se vaše dítě zúčastní nebo nezúčastní, abych podle toho upravil nominaci nebo lépe zužitkoval svůj čas, který tomu věnuju. Díky Tomovi a Lukymu, které jsem narychlo obvolal, jsme mohli nakonec střídat osm dětí.

Zápas se odehrál na cca 13-ti minutové čtvrtiny a jeho průběh byl vcelku vyrovnaný. Každý z našich hráčů měl lepší a horší chvilky, ale v celku se mi velice líbila snaha pracovat s míčem a bojovnost. Štěpán v bráně prokázal dobrý postřeh i odvahu, když schytal i nepříjemnou střelu do obličeje, velice dobře jsme hráli směrem dozadu, za to dopředu už to bylo horší. Nebýt Tomáše možná bychom gól ani nedali, to jediné mě na výkonu mužstva mrzí. Ale dobré je, že šance si ostatní hráči dokázali vytvořit, góly určitě přijdou postupem času. Potěšilo mě, že jsem v individuálních výkonech viděl i věci, které trénujeme.

Halový turnaj r.2007-Benátky n/Jizerou 19.1.2014

Účastníci: SC Xaverov, Sokol Libiš, FC Pragis FV Plast Satalice, TJ Sokol Všejany, SK Zeleneč, AFK Pečky

 

Pečky:Xaverov  1:0   Lukáš M.

Pečky:Libiš  1:1   Tom M.

Pečky:Satalice 2:3   Tom M. 2x

Pečky:Všejany  1:0  Tom M.

Pečky:Zeleneč  1:0  Lukáš M.

 

K našemu dalšímu turnaji jsme zavítali do moderní haly v Benátkách. Po Milovicích nás čekal jiný povrch, malé brány, a vzhledem k některým již nám známým soupeřům, jsme očekávali další porci těžkých zápasů, které nám spíše než medaili přinesou cenné zkušenosti. Hned první dva zápasy jsme ovšem dali skvělý základ našemu budoucímu úspěchu po zdolání těžkého soupeře z Xaverova a remízovém zápasu s přetěžkou Libiší. Třetí zápas se suverénem turnaje se nevyvíjel dobře. V polovině utkání prohráváme už 0:3 a zdá se, že Satalice hladce zvítězí. Děti ovšem ani tento náskok nezlomil a dva góly Tomáše zápas zdramatizovaly. Dokonce jsme byli i blízko k vyrovnání, ale to už bychom chtěli příliš. Velmi oceňuji bojovnost týmu vzhledem k průběhu utkání. Poslední dva zápasy jsme hráli proti soupeřům, kde jsme si dokázali vytvořit spoustu šancí, ale vždy proměnili pouze jedinou, za to vždy velmi důležitou. Gól do sítě Zelenče asi 3 minuty před koncem a zápasy ostatních týmů nás nakonec vynesly na skvělé 2.místo.

Výkon dětí hodnotím jako velmi vydařený, opírající se především o výborné individuální výkon Tomáše M., Lukáše M. a Ondry K. Přeci jen je na nich vidět, že oproti ostatním mají odehráno více zápasů. Ostatní hráči doplnili týmový výkon především svojí bojovností a snahou. Odměnou tak byly medaile za druhé místo. Tento turnaj nám vyšel, měli jsme i potřebné štěstí, menší prostor smazal výkonnostní rozdíly se silnějšími mužstvy. Všem dětem patří jednoznačně pochvala.

Nejlepším útočníkem turnaje byl vyhlášen Tomáš Muller.

Jako hráče týmu jsem tentokrát zvolil Karla P., který na své úplné začátky zvládá roli brankáře velmi dobře a za svá záda pustil pouze 4 branky.

 

 

Halový turnaj r.2007- Milovice 5.1.2014

 

účastníci: AFK Pečky, ČAFC Praha, TJ Straky, Viktoria Žižkov, SK Benešov, SC Xaverov

 

Pečky : Straky   3:0   Tom, Radek 2

Pečky : ČAFC   0:0

Pečky : V.Žižkov  0:1

Pečky : Xaverov  0:3

Pečky : Benešov   0:5    

 

Nejlepší hráč týmu: Radek Pecha

 

Po přestávce a jediném tréninku jsme startovali na prvním letošním turnaji opět v Milovicích. Start do turnaje se vyvedl, po prvních oťukávacích minutkách jsme se do soupeře pustili a vzhledem k počtu šancí mohlo být konečné skóre ještě větší. Jak se také později ukázalo právě zakončení byla největší slabá stránka našeho výkonu v celém turnaji. Hned druhý zápas jsme nedokázali ani u těch nejvyloženějších příležitostí dát branku a mohli jsme být rádi na konci za to, že si soupeř v závěru zápasu počínal podobně. Od té doby nás už čekali soupeři o poznání lepší. Viktorka měla sice více ze hry, ale statečně jsme bojovali. Jediný gól jsme dostali z trestňáku a velká škoda naší poslední šance na konci zápasu. Xaverov naděloval svým soupeřům, opět jsme však bojovností nedali nic zadarmo a výsledekem, i přes porážku, byl pro mě nejlepší náš výkon turnaje. Zase jen škoda, že se nepodařilo našim hráčům dát alespoň čestnou branku, protože by si to zasloužili. Benešov, jako pozdější vítěz turnaje, byl také nad naše síly. Zde nás opustilo i trochu štěstíčko, kdy minimálně dvě branky jsme soupeři příliš lacino darovali. I tak byl náš výkon opět velmi bojovný.

Právě bojovnost bych chtěl u hráčů ocenit, zdobila je celý turnaj. Vůbec obranná hra byla poctivá, včetně dnes velmi dobrého výkonu Káji v brance. Směrem dopředu nám chybělo hlavně více rychlosti a klidu v zakončení. Celkový dojem však byl velmi dobrý.

 

 

Halový turnaj r.2007- Milovice 7.12.2013

 

účastníci: AFK Pečky, ČAFC Praha, TJ Březiněves, FK Dukla Jižní Město, Sokol Libiš, FC Pragis FV Plast Satalice

 

Pečky : Jižní Město   1:2   Tom

Pečky : Satalice   0:7

Pečky : Libiš  0:3

Pečky : ČAFC  3:1     Tom 2, Ondra

Pečky : Březiněves   5:1     Tom 3, Luky, Radek

 

Nejlepší útočník turnaje:  Tomáš Muller

Nejlepší hráč týmu: Ondra Krupka

 

Úvodní zápas jsme začali aktivně a odměnou byl první gól. Několik dalších dobrých šancí jsme nedokázali zakončit a tak dvě minuty před koncem soupeř srovnává, aby po chvíli vstřelil vítězný gól. Pro nás smolný zápas, po dobrém výkonu slavil šťastnější soupeř. Druhý zápas se nám hrubě nepovedl, nedařilo se nic, ale prohráli jsme se soupeřem, na kterém bylo vidět více zápasových zkušeností. Podobným soupeřem byla Libiš, ale od nás už maličko zlepšení, i přes porážku dobrý zápas. Vítězství jsme se dočkali ve čtvrtém zápase proti hráčům Čafky, řekl bych mladším ročníkem, který ale dokázal všechny své soupeře potrápit. Vysoké vítězství připravily děti na závěr a konečně také probuzení jiných střelců než pouze Tomáše. Celkově 4.místo po 2 vítězstvích, 3 porážkách a skóre 9:14.

Náš první větší turnaj byl pro děti sbíráním zkušeností. Herně jsme nepropadli, líbila se mi snaha o rozehrávku od brány, i když je to někdy za cenu riskování gólu, ale do budoucna zvládnutí tohoto prvku bude velmi důležité. Opět jsem občas postrádal správnou agresivitu v napadání a více střel na branku soupeře. Ale chápu i určitou vyjukanost z neznámého prostředí, soupeřů atd. Celkově jsem spokojen, máme na čem stavět a to je důležité. Věřím, že po více odehraných zápasech se budeme zlepšovat, potenciál v dětech určitě je. Bude to samozřejmě chvíli trvat, někdy to bude i bolet, jako třeba v zápase se Satalicemi, ale to je teď vedlejší. Nehleďme na výsledky, důležité je nebát se hrát a mít správné nasazení. Děkuji dětem za předvedené výkony. Z.

 

AFK Pečky : FK Vyžlovka   24:1  (3:0, 7:0, 7:0, 7:1)

branky: Tom 7, Radek 5, Pavel 3, Vojta 2, Míša 2, Štěpán 2, Vilík, Sam, vlastní

 

K přátelskému utkání se sešly oba týmy bez spousty nemocných hráčů, takže původní plán, že každý postaví dvě mužstva se nekonal. Soupeř nastoupil s devíti hráči bez svých hlavních opor a pro našich jedenáct hráčů se tak naskytla veliká příležitost získat první vítězství. Od začátku jsme měli převahu, kterou se po první patnáctiminutovce dařilo vyjádřit střílením gólů jak na běžícím páse. Co více než samotné branky nás potěšila postupem času lepšící se hra a k vidění byly občas už i pěkné akce. Určitě bylo velmi zajímavé sledovat individuální výkony, jak se během čtvrtin měnily. U některých dětí pak postrádáme jednoduše více agresivity v napadání protihráčů za ziskem míče a překazení rozehrávky, na tom budeme muset zapracovat. Parádní je, že se gólově prosadilo hned osm hráčů.

 

 

Výsledky miniturnaje v hale Pečky

 

AFK Pečky : J.Lhota  2:4, 1:1   branky: Tom Muller, Lukáš Muller, Pavel Hubner

AFK Pečky : Č.Brod   2:2, 1:4   branky: Lukáš Muller, Petr Axamit, Ondra Krupka

 

V dalších halových zápasech nám chyběla správná bojovnost a pozornost. Jako by dolehla na naše hráče atmosféra větších zápasů s větší diváckou kulisou. Nelze upřít snahu, ale nohy ani míč nás tentokrát příliš neposlouchaly.

 

AFK Pečky : FK Kolín   1:15  (0:5, 0:3, 0:2, 1:5)

branka: Michal Dekastello

 

Náš druhý zápas jsme odehráli v hale a dostali v něm příležitost další hráči týmu. V utkání jsme tentokrát nebyli tak vyrovnaným soupeřem, ale více než o výsledek šlo o to, aby děti poznaly zápasovou atmosféru a získávaly cenné zkušenosti. Bojovnost našim hráčům nechyběla což je na začátku našeho snažení velmi důležité, aby ve hře působili aktivně. Pochopení, kam se mají postavit a jak se mají správně pohybovat, bude chvíli trvat, ale musíme jim trpělivě jejich správné reakce na různé situace během hry vysvětlovat. Jsem rád, že jsme v utkání nevzdávali snažení dát gól a nakonec díky Míšovi i čestný úspěch zaznamenali.

AFK Pečky : FK Kolín   10:12  (2:2, 3:4, 4:2, 1:4)

branky: Radek Pecha 3x, Petr Axamit 3x, Jan Pošík 2x, Petr Vilím 1x, vlastní

 

V našem prvním utkání jsem byl velmi mile překvapen z naší gólové nadílky do sítě soupeře, dobré bojovnosti a velmi dobrých individuálních výkonů. Všichni hráči zaslouží pochvalu, a pokud budou k zápasům přistupovat s takovou bojovností jako dnes, určitě se brzy dočkáme i prvního vítězství.